538 125 676

F.H.U. Instal

Usługi dźwigowe Puławy


Planujesz inwestycję w Puławach? A może rozpoczynasz budowę? W obu sytuacjach warto skorzystać z profesjonalnych usług dźwigowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta oferując cenne porady oraz nowoczesny i sprawny sprzęt. Na bieżąco przeprowadzamy naprawy i badania techniczne, aby świadczyć naszym klientom tylko wysokiej jakości usługi dźwigowe.

W odróżnieniu od wielu firm oferujących usługi dźwigowe, rozumiemy że nie zawsze jest to sprzęt potrzebny na okres długoterminowy, dlatego też oferujemy wynajem na godziny. To doskonałe rozwiązanie dla firm, których sprzęt uległ awarii, ale również i dla klientów indywidualnych, którzy chcą szybko i w jeden dzień przeprowadzić konkretną inwestycję. Z nami wynajem dźwigu na godziny w Puławach jest jak najbardziej możliwy.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm – usługi dźwigowe Puławy

Oferta usług dźwigowych w Puławach obejmuje wynajem dźwigu z doświadczonym operatorem. Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz licencje, co gwarantuje bezpieczeństwo wykonanej usługi.

Nasze usługi oferujemy zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym, dzięki czemu możemy przygotować ofertę indywidualną i wspomóc doborem właściwego dźwigu do zakresu wykonywanej pracy.

Oferta usług dźwigowych Puławy

Oferowane przez nas usługi dźwigowe to bardzo szeroki zakres działań, który obejmuje tak proste operacje podnoszenia, jak i bardzo skomplikowane manewry w trudnych warunkach miejskich lub przemysłowych, które wymagają odpowiedniego doświadczenia.

W zależności od potrzeb możemy wykonać:

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą na usługi dźwigowe w Puławach. Gwarantujemy indywidualne podejście, bezpieczeństwo i przede wszystkim elastyczność wynajmu naszych dźwigów z obsługą operatorską. Wieloletnie doświadczenia na rynku, które posiadamy, to gwarancja dobrze wykonanej pracy i realizacji założonej inwestycji. Zaufało nam już wiele firm, które realizują największe inwestycje w Polsce – to potwierdza naszą renomę i pozwala nam na rozbudowanie oferty w oparciu o państwa potrzeby. Z przyjemnością zapoznamy się z planami i doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu – cenimy twój czas i twoje oczekiwania oferując w zamian doświadczenie i wiedzę.

Oferujemy również wynajem dźwigów 40 ton oraz wynajem dźwigów 70 ton.

Pliki do pobrania:

Działalność prowadzimy między innymi na terenie Puław.

Mapa

LIEBHERR LTM 1070-4.2
Usługi dźwigowe

  • Maksymalna ładowność: 70t
  • Wysięgnik teleskopowy: 50m
  • Maksymalna wysokość wysięgnika: 66m
  • Maksymalny promień: 40m
  • Liczba osi: 4

Liebherr LTM 1070 jest maszyną w pełni zgodną z przepisami budowlanymi. Jego sprawność techniczna została zatwierdzona międzynarodowymi normami. Zapewniamy Państwa, że wybór tego modelu to z pewnością bardzo dobra decyzja.

Bardzo istotne są też parametry i funkcjonalność maszyny. Siła udźwigu wynosi 70 ton. Po bokach, jak i z przodu i z tyłu pojazdu Liebherr LTM 1070 posiada specjalne wsporniki, które zapobiegają ewentualnym przechyłom podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

LIEBHERR LTM 1040-2.1
Usługi dźwigowe

  • Maksymalna ładowność: 40t
  • Wysięgnik teleskopowy: 35m
  • Maksymalna wysokość wysięgnika: 35m
  • Maksymalny promień: 31m
  • Liczba osi: 2

Liebherr LTM 1040 – 2.1 to maszyna całkowicie zgodna z wymogami. Jeśli zdecydują się Państwo wynająć ten model, to możecie mieć pewność, że będzie on funkcjonalny. Żuraw Liebherr LTM 1040 – 2.1 jest w stanie udźwignąć materiał o łącznej masie 40 ton. Ten model został wyposażony w specjalne stabilizatory, pozwalające na zabezpieczenie maszyny na czas udźwigu oraz jej bezpieczne ustawienie. Dzięki możliwości dokonywania całkowitego obrotu – 360 stopni, wokół własnej osi posiada on nieograniczone możliwości w trakcie przenoszenia ładunków.


Opinie naszych klientów:

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne