538 125 676

F.H.U. Instal

Usługi dźwigowe Wielkopolskie


Prowadzisz roboty, które wymagają użycia dźwigu? Skontaktuj się z nami już teraz – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się wynajmem dźwigów w Wielkopolsce. Świadczymy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym na najwyższym poziomie dbając nie tylko o jakość samych usług, ale i o elastyczność w stosunku do klienta oraz bezpieczeństwo wykonywanych prac.  

Nasz parking maszyn posiada różnorodne dźwigi, które charakteryzuje różna moc udźwigu, dlatego też mamy pewność że każdy z naszych klientów będzie mógł skorzystać z usługi, która dopasowana jest do jego aktualnych potrzeb.

Wynajem dźwigu Wielkopolskie

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim elastyczność. Rozumiemy, że zakres prac dźwigiem może być różny – czasem jest to zaledwie kilka godzin, a czasem miesięcy. Dlatego też nasza oferta obejmuje wypożyczenie na okres krótko i długoterminowy. Wynajem dźwigów na godziny z nami jest możliwy.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość skorzystania z kompleksowej usługi, czyli wynajem dźwigów z operatorem, który posiada stosowne licencje i uprawnienia, co gwarantuje bezpieczeństwo wykonywania prac, ale też i pełen profesjonalizm.

Usługi dopasowane do twoich potrzeb. Usługi dźwigowe Wielkopolskie

Oferowane przez nas usługi dźwigowe obejmują bardzo szeroki zakres działań – zarówno proste operacje podnoszenia po bardzo skomplikowane manewry w różnych środowiskach, w tym w warunkach miejskich czy przemysłowych. W zależności od potrzeb naszych klientów, możemy wykonać:

Rodzajów prac jest tak wiele, jak wielu naszych klientów – doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes wymaga innego podejścia i innego dźwigu. To wszystko znajdą państwo u nas, dlatego też zapraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą usług dźwigowych. 

Do wykonania każdej usługi podchodzimy indywidualnie i taka jest też nasza oferta – abyśmy mogli przygotować szczegółowy cennik niezbędne są nam informacje nie tylko o czasie wynajmu, ale również rodzaju prac i przede wszystkim lokalizacji. Świadczymy usługi dźwigowe w województwie Wielkopolskim, ale również i na terenie całej Polski. 

Oferujemy również wynajem dźwigów 40 ton oraz wynajem dźwigów 70 ton.

Pliki do pobrania:

Działalność prowadzimy na terenie województwa:

 • Wielkopolskiego

Mapa

LIEBHERR LTM 1070-4.2
Usługi dźwigowe

 • Maksymalna ładowność: 70t
 • Wysięgnik teleskopowy: 50m
 • Maksymalna wysokość wysięgnika: 66m
 • Maksymalny promień: 40m
 • Liczba osi: 4

Liebherr LTM 1070 jest maszyną w pełni zgodną z przepisami budowlanymi. Jego sprawność techniczna została zatwierdzona międzynarodowymi normami. Zapewniamy Państwa, że wybór tego modelu to z pewnością bardzo dobra decyzja.

Bardzo istotne są też parametry i funkcjonalność maszyny. Siła udźwigu wynosi 70 ton. Po bokach, jak i z przodu i z tyłu pojazdu Liebherr LTM 1070 posiada specjalne wsporniki, które zapobiegają ewentualnym przechyłom podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

LIEBHERR LTM 1040-2.1
Usługi dźwigowe

 • Maksymalna ładowność: 40t
 • Wysięgnik teleskopowy: 35m
 • Maksymalna wysokość wysięgnika: 35m
 • Maksymalny promień: 31m
 • Liczba osi: 2

Liebherr LTM 1040 – 2.1 to maszyna całkowicie zgodna z wymogami. Jeśli zdecydują się Państwo wynająć ten model, to możecie mieć pewność, że będzie on funkcjonalny. Żuraw Liebherr LTM 1040 – 2.1 jest w stanie udźwignąć materiał o łącznej masie 40 ton. Ten model został wyposażony w specjalne stabilizatory, pozwalające na zabezpieczenie maszyny na czas udźwigu oraz jej bezpieczne ustawienie. Dzięki możliwości dokonywania całkowitego obrotu – 360 stopni, wokół własnej osi posiada on nieograniczone możliwości w trakcie przenoszenia ładunków.


Opinie naszych klientów:

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne