538 125 676

F.H.U. Instal

Usługi dźwigowe Mazowieckie


Wiele robót wymaga wykorzystania dobrego i sprawnego sprzętu, który podlega odpowiednim badaniom technicznym dając pewność niezawodności i zapewnia szybkie wykonanie prac. Jako specjaliści na rynku w wynajmie dźwigów oferujemy szeroki wybór maszyn dopasowanych do różnorodnych prac budowlanych i przemysłowych, które przyspieszą realizację harmonogramu.

Flota dźwigów w naszej ofercie to przede wszystkim maszyny uznanych marek, które doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Gwarantujemy niezawodność i dopasowanie usługi do konkretnych potrzeb.

Wynajem dźwigów Mazowieckie

To, co nas wyróżnia na rynku to elastyczne podejście do naszych klientów. Każdy ma możliwość wynajęcia dźwigów na określony czas – w tym na godziny. Zdajemy sobie sprawę, że nie w każdej okoliczności sprzęt potrzebny jest w okresach długoterminowych, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego usługobiorcy.

Wynajem dźwigów w mazowieckim to możliwość zamówienia pełnej usługi dźwigowej, czyli wraz z operatorem posiadającym stosowne uprawnienia i licencje, co gwarantuje bezpieczeństwo i przede wszystkim realizację prac w określonych w umowie terminie.

Najlepsze usługi dźwigowe Mazowieckie

Rynkowe doświadczenie, a także wieloletnia współpraca z różnymi podmiotami pozwoliła nam na zrozumienie potrzeb wszystkich klientów, dlatego też nasze oferowane usługi dźwigowe obejmują bardzo szeroki zakres działań – zarówno proste operacje, jak i dość skomplikowane manewry w trudnodostępnych miejskich warunkach oraz w przemysłowych

W zależności od potrzeb każdego z naszych klientów, nasze usługi dźwigowe w Mazowieckim mogą obejmować:

Wśród naszych klientów znajdą państwo znane i cenione firmy w całej Polsce – obszar naszego działania to przede wszystkim województwo łódzkie oraz mazowieckie, ale z przyjemnością dojedziemy także do województwa wielkopolskiego czy małopolskiego.

Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy, że nasza oferta zostanie dopasowana do państwa uwzględniając wszystkie potrzeby, czas, ale przede wszystkim zakres działania. Wynajem dźwigów w mazowieckim możliwy jest do realizacji w dogodnym dla państwa terminie.  

Oferujemy również wynajem dźwigów 40 ton oraz wynajem dźwigów 70 ton.

Pliki do pobrania:

Działalność prowadzimy na terenie województwa:

 • Mazowieckiego

Mapa

LIEBHERR LTM 1070-4.2
Usługi dźwigowe

 • Maksymalna ładowność: 70t
 • Wysięgnik teleskopowy: 50m
 • Maksymalna wysokość wysięgnika: 66m
 • Maksymalny promień: 40m
 • Liczba osi: 4

Liebherr LTM 1070 jest maszyną w pełni zgodną z przepisami budowlanymi. Jego sprawność techniczna została zatwierdzona międzynarodowymi normami. Zapewniamy Państwa, że wybór tego modelu to z pewnością bardzo dobra decyzja.

Bardzo istotne są też parametry i funkcjonalność maszyny. Siła udźwigu wynosi 70 ton. Po bokach, jak i z przodu i z tyłu pojazdu Liebherr LTM 1070 posiada specjalne wsporniki, które zapobiegają ewentualnym przechyłom podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

LIEBHERR LTM 1040-2.1
Usługi dźwigowe

 • Maksymalna ładowność: 40t
 • Wysięgnik teleskopowy: 35m
 • Maksymalna wysokość wysięgnika: 35m
 • Maksymalny promień: 31m
 • Liczba osi: 2

Liebherr LTM 1040 – 2.1 to maszyna całkowicie zgodna z wymogami. Jeśli zdecydują się Państwo wynająć ten model, to możecie mieć pewność, że będzie on funkcjonalny. Żuraw Liebherr LTM 1040 – 2.1 jest w stanie udźwignąć materiał o łącznej masie 40 ton. Ten model został wyposażony w specjalne stabilizatory, pozwalające na zabezpieczenie maszyny na czas udźwigu oraz jej bezpieczne ustawienie. Dzięki możliwości dokonywania całkowitego obrotu – 360 stopni, wokół własnej osi posiada on nieograniczone możliwości w trakcie przenoszenia ładunków.


Opinie naszych klientów:

Budowa instalacji i sieci elektrycznych i teletechnicznych

Usługi i wynajem agregatów prądotwórczych

Budowa linii kablowych oraz napowietrznych SN i nN

Usługi dźwigowe

Hurtownie elektryczne